Biz Kimiz?

Berzek Hukuk Bürosu 2000 yılında Prof. Dr. Ayşe Nur Berzek tarafından kurulmuş olup kuruluşundan bu yana başta ticaret hukuku olmak üzere hukukun birçok dalında müvekkillerine yetkin ve güvenilir hizmet sunmaktadır.

Büromuzda başta Prof. Dr. Ayşe Nur Berzek olmak üzere üç avukat çalışmaktadır. Kurucumuz gerek hukuki başarıları gerekse hukuki yayınları ile Türk hukukuna sayısız katkıda bulunmuştur. Aynı zamanda yakın olarak çalıştığımız marka ve patent vekilleri ve vergi danışmanımız ile yerli ve yabancı müvekkillerimize güvenilir bir Marka-Patent Hukuku ile Vergi Hukuku hizmetleri sunmaktayız

Çalışma anlayışımız 7 gün 24 saat müvekkillerimize en iyi hukuki hizmeti sağlamaktır. Tecrübe ve dinamizmi bir arada bulunduran büromuz, yerli ve yabancı şirketlere uluslararası standartlara uygun şekilde hizmet vermektedir. Büromuz INTA (International Trademark  Association) uluslararası marka birliğine üye olup Türk-yabancı şirketlere ve marka sahiplerine daha iyi hizmet verebilmek adına uluslararası gelişmeleri ve güncel uygulamaları yakından takip etmektedir.